11 лип. 2013 р.

Як діти королів заробляють на хліб

 
Як це не дивно, але деякі носії блакитної крові також змушені працювати. До ваших послуг підбірка з 10 членів монарших сімей, які ходять на роботу.



Британський принц Чарльз вирішив закрити свій овочевий магазин «Veg Shed», відкритий ним 8 років тому недалеко від свого будинку в селі Хайгроув, що в графстві Глостершир. Причиною тому послужили падіння продажів і зростання популярності онлайн-торгівлі: споживачі воліли замовляти продукти по інтернету,, а не йти в крамницю до принца, незважаючи на те, що овочі в ній завозились з його особистої ферми і були органічно чистими.

Принц Чарльз проте не збирається кидати торгівлю овочами. Він вирішив йти в ногу з часом і буде продавати їх через інтернет. Чарльз не єдиний представник монарших сімей, витрачає свій робочий час на заняття, про які зазвичай говорять «Не королівське це справа».



Принц Вільям (Великобританія)






Кар'єра майбутнього короля Великобританії, принца Вільяма, не сильно відрізняється від кар'єри його предків по чоловічій лінії. Англійські монархи починаючи з Генріха V обирали для себе військову карєру, щоб очолювати Збройні сили країни. У травні 2006 році, вже будучи випускником Ітонського коледжу і Сент-Ендрюського університету, принц Вільям вступив до Королівської Військової академії Сендхерст, де отримав офіцерське звання. А в 2009 році, закінчивши льотну школу в Кренуеллі, був переведений в Королівські військово-повітряні сили (RAF). Сьогодні принц Вільям служить пілотом рятувального гелікоптера. У грудні 2011 року він брав участь в операції з порятунку з потопаючого судна російських моряків, а в серпні 2012 року врятував 16-річну дівчину біля берегів Уельсу. Цього року термін служби Вільяма в RAF закінчується, і принц повинен буде виішити, чи продовжувати контракт чи зайнятися суто королівськими справами.



Принц Амадео (Бельгія)






27-річний бельгійський принц Амадео навряд чи може розраховувати зійти на престол, адже він лише шостий у черзі. Можливо, саме тому він вирішив зайнятися своєю кар'єрою. У 2005 році закінчив Королівську військову академію Бельгії, а в 2008 році - Лондонську школу економіки, після чого залишив стареньку Європу і перебрався жити в Нью-Йорк. Сьогодні Амадео займає посаду бізнес-аналітика в компанії Deloitte Touche Tohmatsu, що входить в «велику четвірку» аудиторських фірм світу. Як звичайний офісний службовець, принц щодня приходить на роботу і отримує стандартну, нарівні з іншими, платню. До речі, поки Амадео будує свою кар'єру, познайомитися з ним мріють, як численні замріяні дівчата, так і розважливі мисливці за женихами. Адже поки що бельгійський принц входить до числа найбільш завидних холостяків світу.



Інфанта Крістіна (Іспанія)






Молодша дочка правлячого короля Іспанії Хуана Карлоса Першого і королеви Софії інфанта Крістіна також віддає перевагу реальній роботі. Власниця блакитної крові займає посаду директора соціальних програм фонду Fundation La Caixa. Христина відповідає за просвітницькі проекти та питання охорони природного та художньої спадщини. Перш ніж почати працювати, інфанта з 1984 по 1989 рік навчалася на факультеті політичних наук та соціології Мадридського університету Комплутенсе, а потім закінчила Нью-Йоркський університет, де отримала ступінь магістра в галузі міжнародних відносин. Також до 1991 року Крістіна стажувалася в Секретаріаті ЮНЕСКО в Парижі.



Принцеса Нура бінт Ібрахім Аль-Халіфа (Бахрейн)






Історія принцеси Нури бінт Ібрахім аль-Халіфи не типова для арабської держави зі строгими ісламськими традиціями. У той час як більшість жінок в Бахрейні як і раніше залишаються домогосподарками, 29-річна найтитулованіша родичка короля країни є секретним агентом поліції із боротьби з наркотиками. Більше того, не так давно проти принцеси були висунуті звинувачення в тортурах ув'язнених. Представницю монаршої родини підозрюють у застосуванні насильства і нанесенні каліцтв лікарям, які були арештовані в ході придушення антиурядових акцій навесні 2012 року. За словами постраждалих, принцеса Нура під час допиту особисто била заарештованих палицею і гумовим шлангом, а також прикладала до їх тіл оголені електричні дроти. Справа вже дійшла до суду, але сама принцеса всі звинувачення на свою адресу заперечує.



Князь Ростислав Романов (Росія)






Праправнук останнього російського імператора Миколи II сьогодні більшу частину часу проводить в Росії, незважаючи на те, що його сім'я живе в Англії, куди сам молодий князь тепер приїжджає найчастіше у відпустку. Ростислав Романов отримав освіту за спеціальністю «образотворче мистецтво» після чого перебрався до Москви. Тут він живе, вивчає російську мову та історію своїх предків, а також працює. У 2010 році нащадок роду Романових увійшов до ради директорів годинникового заводу «Ракета», а на початку 2013 року, крім іншого став і радником креативного відділу. На своєму посту князь Ростислав вже встиг розробити дизайн годинника на честь 400-річчя династії Романових.



Принц Карл Філіп (Швеція)






Шведський принц Карл Філіп, друга дитина і єдиний син правлячого короля Карла XVI Густава, вирішив пов'язати свою кар'єру зі спортом, а саме з гонками. Хоча до цього представник монаршої родини здобував освіту зовсім в інших областях. Карл Філіп вивчав графічний дизайн і рекламу, а пізніше навчався в Шведському університеті сільськогосподарських наук. Крім цього, принц має звання офіцера запасу Шведського Корпусу Амфібія, який займається охороною флоту країни. Різнобічно розвинений юнак брав участь у створенні документальних фільмів і особисто розробляв дизайн обкладинки компакт-диска, випущеного до дня народження королеви. Ліцензію шведської федерації автомобільного спорту Карл Філіп отримав ще в 2003 році, а через два роки почав брати участь в гонках в якості водія. Нинішній сезон принц проведе в скандинавському туринговому чемпіонаті STCC за кермом Volvo S60.



Принцеса Шарлотта Казірагі (Монако)






Принцеса Шарлотта Казірагі, внучка покійного Реньє III і племінниця правлячого князя Монако Альбера II, вирішила піти по стопах своєї зоряної бабусі - актриси Грейс Келлі. Ні, юна монарша особа поки не знімається в кіно, але вже робить успішну кар'єру моделі. Власниця блакитної крові в 2012 році була обрана новим обличчям відомого модного дому Gucci, відповідно до контракту з яким вона буде не раз з'являтися в рекламних компаніях виробів бренду. Gucci планує співпрацювати з Шарлоттою Казірагі протягом двох найближчих років. Монакських принцесу вже називають однією з сучасних фешн-ікон, а крім цього вона увійшла до списку десяти найкрасивіших жінок за версією британського журналу «Harper's and Queen». Але незважаючи на успіх, Шарлотта Казірагі не любить розмов про достоїнства своєї зовнішності, а компліменти приймає лише з приводу особистих заслуг.



Зара Філліпс (Великобританія)






Старша онука англійської королеви Єлизавети II Зара Філліпс пов'язала свою кар'єру з професійним спортом. Монарша особа пішла по стопах своїх батьків. Батько Зари Марк Філліпс, британський спортсмен-кіннотник, є олімпійським чемпіоном 1972 року по триборства, а її мати принцеса Анна також брала участь у кінних змаганнях. Свій перший спонсорський контракт Зара підписала в 2003 році, після чого стала брати участь у змаганнях з триборства разом зі своїм конем Тойтауном. У 2006 році за успіхи в кінному спорті внучка королеви була визнана спортивною особистістю року, а згодом нагороджена і Орденом Британської імперії. Зара Філліпс є володаркою різних спортивних нагород, та головна з них - срібна медаль лондонської Олімпіади 2012 року. До речі, одружена Зара Філліпс також за професійним спортсменом - членом збірної Англії з регбі Майкаом Тіндаллом.



Моза бінт Насер аль-Міснед (Катар)






Друга з трьох дружин шейха Катару Моза бінт Насер аль-Міснед відома як одна з найвпливовіших жінок країн Перської затоки. Причому її вплив поширюється далеко за межі її власного будинку. Моза ламає багато стереотипів про східних жінках. Саме вона вперше публічно з'явилась на людях з відкритим обличчям без чадри, порушивши одне з головних табу ісламського етикету. Крім того, дружина шейха також є політичним і громадським діячем і навіть бере участь у роботі парламенту країни. Моза займає відразу кілька високих посад: голови катарського фонду освіти, науки та суспільного розвитку і президента Верховного ради з сімейних питань. Також вона створила Арабський демократичний фонд, головним завданням якого є сприяння розвитку вільних ЗМІ та громадянського суспільства. Незважаючи на велику зайнятість, Моза знаходить час на будинок і виховання сімох дітей.



Принцеса Сіріваннаварі (Таїланд)






Головною пристрастю принцеси Сіріваннаварі, внучки правлячого короля Таїланду Пхуміпона Адульядета, є дизайн одягу. Саме тому вона вибрала для себе професію модельєра. Правда, до того як почати випускати речі під власною маркою, монарша особа вивчала текстильний дизайн в Японії, а також стажувалася в модних будинках Armani і Dior. У принцеси Сіріваннаварі є власний бренд «Sirivannavari», колекції якого з успіхом продаються не тільки в Таїланді, але і за межами королівства. Принцеса Сіріваннаварі регулярно стає учасницею міжнародних тижнів моди, де представляє свої новинки. Так, в 2008 році колекція жіночого одягу «Ethick rock» навіть відкривала Російський тиждень моди. Крім того що принцеса сама непогано заробляє, її успадкований маґток оцінюється в кілька десятків мільярдів доларів.


Немає коментарів:

Дописати коментар