1 трав. 2013 р.

Найнеефективніша армія світу

23.02.2013, Рух Прес

Олександр Яковлєв
Олександр Яковлєв
Олександр Яковлєв: "За моїми підрахунками, жертвами війни стало понад 30 мільйонів радянських людей". День совітської армії зовсім не є святом це скорше день типу людської трагедії та безпідставного знищення дюдей, про це президент Міжнародного фонду "Демократія" покійний академік Олександр Яковлєв повідомив РП ще більше року тому, про те, що офіційні дані про загиблих у роки Великої Вітчизняної війни досі занижені. На думку пана Яковлєва, жертвами війни стало понад 30, а може і 40 мільйонів радянських громадян, а не 20, як говорилося раніше.

Пан Яковлєв переконаний, що люди загинули в основному "внаслідок бездарного керівництва з боку Сталіна, котрий винищував народ заради того, щоб те чи інше місто взяти раніше, ніж американці чи англійці".

Винним Сталіна Яковлєв вважає і в тому, що той "бездарно підготував країну до війни, коли одна гвинтівка на трьох, і треба чекати, поки уб'ють цю людину, аби цією гвинтівкою скористатися самому".
В інтерв'ю журналістам РП пан Яковлєв розповів також, що за роки Великої Вітчизняної війни 954 тисячі радянських військових були розстріляні своїми ж за звинуваченням у боягузтві та за різні негативні вчинки. "Звичайно, там були і якісь злочини, але навіть за них в іноземній армії не розстрілювали", - наголосив пан Яковлєв. Як приклад він наводить розстріл, свідком якого став сам. "Німці наступали, ми їх чекали, а коли наступають, страшнувато стає. І от хлопчина років вісімнадцяти підхопився і побіг. Його можна було би просто зупинити, звалити на землю, й через 5 хвилин він би отямився, адже він не давав собі звіту, він не пам'ятав себе. Але командир роти тут же йому кулю в спину". Адже совітський фашизм був значно більшим фашизмом ніж німецький нацизм, бо фашистом себе називав італійський диктатор Мусоліні.
Олександр Яковлєв при цьому підкреслив, що такі розстріли на фронті були в порядку речей, і в їхній необхідності спеціально переконували командирів. "Я приїхав на фронт, а там комісар батальону інструктує: "Коли ви говорите "в атаку", а вони не піднімаються - стрельни сам у першого-ліпшого, застрель - і тут же піднімуться", - розповів пан Яковлєв. Це черговий раз свідчить про те, що скільки існувала російська імперія, навіть під назвою СРСР для неї її люди не мали жодної ціни - вони були як сміття.
Також президент фонду "Демократія" закликав припинити розмови про те, чий внесок у перемогу над фашизмом був вагомішим. "Колись я читав у одному американському підручнику про Другу Світову війну, так у ньому навіть не було згадки про Радянський Союз - це крайній ступінь аморальності. Але з іншого боку - теж аморальною є совітська міфологічна пропагандпа, якщо хтось у нас робить так, що ми совіти і лише ми здобули цю перемогу", - наголошує пан Яковлєв. "Пора рахуватися з фактами історії: перемогу здобула антигітлерівська коаліція. Вони без нас Гітлера би не повалили, а ми - без них. А мотивувати тим, у кого більше загинуло... Це, по-моєму, навіть соромно - рахувати трупи. Не треба мертвих чіпати, більше - менше - вони теж можуть помститися, бо вони теж уміють говорити".
Як повідомляв РП про крах радянської міфології, творення міфів радянською пропагандою про надзвичайну ефективність і розумність радянської армії переслідувало єдину мету - замаскувати недолугість вищого командування і технічну відсталість радянських озброєнь. У післявоєнні роки командувач американським корпусом у Європі генерал Ейзенгауер висловися про військову геніальність маршала Жукова - в контексті його перемог. Він сказав, що, згідно з американськими законами, за кожну зі своїх "великих" перемог за кількістю людських втрат, маршал Жуков отримав би в якості винагороди тюремний строк.
Тим часом тричі герой Радянського союзу, "сталінський сокіл" Олександр Іванович Покришкін фотографується на тлі радянського Ла-5 із намальованими 57-59 зірочками - це кількість збитих німецьких літаків, - але насправді літав і здобував перемоги на американському винищувачі Aircobra. Якщо порівнювати його з подібним за рангом пілотом Люфтваффе Еріхом Гартманом,який за юнацький вигляд i зріст дістав прізвисько Bubi — малюк. Він служив у ескадрілiї імені аса І світової війни Манфреда фон Рігтгофена, цей малюк у 825 повітряних боях на своєму "мессершміті" Ме-109Е отримав "лише" 352 повітряних перемоги. (з них 345 - над рядянськими літаками).

Джерело

Немає коментарів:

Дописати коментар