6 груд. 2014 р.

Порошенко - гарант зради


Конституція України

Стаття 65.

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов'язком громадян України.Кримінальний кодекс України

Стаття 111. Державна зрада


1. Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, - карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років. 
2. Звільняється від кримінальної відповідальності громадянин України, якщо він на виконання злочинного завдання іноземної держави, іноземної організації або їх представників ніяких дій не вчинив і добровільно заявив органам державної влади про свій зв'язок з ними та про отримане завдання. 
Подробнее:http://kodeksy.com.ua/kriminal_nij_kodeks_ukraini/statja-111.htm
Украина протянула руку помощи Кремлю

05.12.2014, Алексей АРЕСТОВИЧ
Запад усиливает санкции, арабы валят нефть, и только Украина дает врагу передышку


Моджахеды Кавказа открывают второй фронт.

Что делают в это время их (естественные) украинские союзники?

Они идут на перемирие с Московией.

Видимо, для того, чтобы московиты спокойно перебросили войска на Кавказ, задавили восстание, а потом, снова вернулись сюда.

Сейчас идет соревнование экономик: украинская дышит на ладан, российская дышит на ладан.

Запад усиливает санкции, арабы валят нефть, и только Украина дает врагу передышку, необходимую ему, как воздух.

Россия не выдержит войны на два фронта, не столько количественно, сколько организационно: запутается в логистике, управлении и, в конце концов, проиграет обе.

В Кремле паника и вдруг, в этот критический момент, руку помощи этой своре протягивает высшее военно-политическое руководство Украины.

Кроме перемирия, оно начинает закупки угля и электроэнергии у оккупантов.

Оно никогда не бросает Кремль в беде.

Мой ротный в таких случаях говорил:

- Ума нет, считай - калека.
"Нафтогаз" вніс "Газпрому" передоплату за 1 мільярд кубів газу

Компанія "Нафтогаз України" перерахувала російському "Газпром" 378 млн. доларів США як передоплату для поставки 1 млрд. куб. м газу.
Про це в п'ятницю ввечері повідомила прес-служба Національної акціонерної компанії.
Раніше Україна заявляла, що може обмежитися закупівлями до 1,5 млрд куб. м російського газу в 2014 році і до 1 млрд куб. м у першому кварталі 2015 року, проте конкретні обсяги будуть визначатися в залежності від погодних умов та обсягів закупівлі газу за реверсом.
Згідно з брюссельськими угодами, до кінця поточного року ціна російського газу для України становить 378 доларів за 1 тис. куб. м, а в першому кварталі наступного року - 368 доларів за 1 тис. куб. м. "Нафтогаз України" буде купувати його за передоплатою.
Умовою покупки газу в першому кварталі 2015 є погашення до кінця 2014 року 1,65 млрд доларів боргу за попередні поставки.


Порошенко анонсував чергову "мирну" зустріч у Мінську

06 грудня 2014, Українська правда

Чергова зустріч для мирного врегулювання конфлікту на Донбасі запланована на 9 грудня в Мінську (Білорусь).
Про це у Чугуєві (Харківська область) заявив президент Петро Порошенко.
"Досягнута поки попередня домовленість, що зустріч у Мінську відбудеться 9 грудня", - сказав він.
Як повідомили у прес-службі президента, зустріч тристоронньої контактної групи має відбутися за участю представників України, Росії і ОБСЄ. 
За словами глави держави, Україна ставить на цій зустрічі задачу затвердження плану графіка реалізації імплементації "мінських домовленостей".
Також Порошенко зазначив, що мається на увазі проведення 9 грудня дня артилерійської тиші і вихід на протязі 30 днів на лінію поділу, яка визначена в мінському протоколі.
Порошенко підкреслив, що це має кореспондуватися з відведенням важкого озброєння, артилерії і техніки, і початком ефективного використання моніторингової і верифікаційної функції ОБСЄ для того, щоб забезпечити стабільне припинення вогню.
Як заявив президент, результати незаконних "виборів" на Донбасі, які відбулися 2 листопада, повинні бути скасовані, при цьому має розпочатися політичний діалог та підготовка до проведення місцевих виборів.
"Я поки що зі стриманим оптимізмом дивлюсь на заплановану на 9 грудня зустріч", - підсумував Порошенко. 

Немає коментарів:

Дописати коментар