2 серп. 2014 р.

Війна і зрада в Україні 2

Посылать людей на войну необученными — значит предавать их
Конфуций
14.07.2014, Свобода слова24 лип. 2014


На сході країни – реальна війна. Українські військові гинуть десятками. Сепаратисти та найманці збивають літаки та вертольоти. Вони використовували міномети, а зараз почали танки і системи град. Ви часто дивитесь новини, читаєте в інтернеті про події на передовій. Однак це лише верхівка айсберга. Подивіться власними очима! Ми поїхали у саме пекло – на передову. Яку ж зброю насправді мають військові? Якими словами називають високе командування і чому? Спеціальний репортаж Олександра Дем’янчука з епіцентру війни.

28 черв. 2014

 

Пока вся страна молится за прекращение войны на Донбассе, наши силовики, проводящие антитеррористическую операцию на востоке страны, уже научились жить в условиях постоянных перестрелок. Однако ежедневная хроника новостей дает лишь фрагментарное представление о том, как живут украинские солдаты в фронтовой обстановке, о чем думают и беспокоятся, что их волнует. Неафишируемые стороны жизни войны - в спецпроекте «На передовой».

Випуск ТСН.Тиждень за 29 червня 2014 року


Волонтери виконують обов'язки Міноборони і підтримують військових. З розмов з добровольцями та кадровими військовими стає зрозуміло Міністерство оборони майже повністю переклало свої обов'язки по забезпеченню власної армії на український народ.

21 лип. 2014Сепаратисти і терористи перемістилися до Донецька і Луганська. Антитерористична операція триває. Щодня новини розповідають нам, що бойовики знову обстріляли позиції нацгвардії та збройних сил. Але мало хто знає про те, що Україна фактично сама надала терористам цілий арсенал зброї. Мало того, «Люстратор 7.62» володіє інформацією, що вже зараз бойовики можуть запустити власне виробництво боєприпасів. 

Семен Семенченко: батальйон “Донбас” став найманцями і почав спиватися

01.08.2014, Семен Семенченко,

Привітайте нас. Сьогодні ми нарешті-то стали найманцями :) . Приїхав гонець з Києва і привіз зарплату для бійців батальйону спецпризначення Національної Гвардії України Донбас. На неї ми можемо дозволити собі майже все. Місячна зарплата 989 грн. за вирахуванням податків. Зате кожному! Купили 500 пакетів кефіру в місцевому магазині, сидимо, п’ємо гірку, вірніше кислу :) . Важка доля українського найманця :) . Періодично обстрілюють з мінометів. Але під кефір. Це вже не страшно. Донбас сьогодні гуляє! ! :)

P.S. гроші прийшли насправді вчасно. закінчилася блакитна і жовта фарба. Завтра скинемося і закупимо ще.

Почему солдат обвиняют в дезертирстве, а генералы снова не виноваты

Війна і зрада в Україні

Немає коментарів:

Дописати коментар