24 черв. 2015 р.

Нацгвардії видали неякісну форму

24.06.2015, Українська правда


СБУ викрила факти постачання підрозділам Національної гвардії непридатної для використання військової форми на суму 42 мільйони 200 тисяч гривень.
Про це повідомила прес-служба відомства.
Згідно з інформацією, дві комерційні фірми поставили до Центральної бази забезпечення Нацгвардії костюми – "польові літні" та "утеплені польові".
"Експертиза, проведена за ініціативою СБУ, встановила, що за технологією виготовлення, конструкцією, повітропроникністю, товщиною пакету утеплювача, сумарним тепловим опором, маркуванням та зовнішнім виглядом форма не відповідає вимогам державних стандартів", - йдеться у заяві.Відповідно до висновку, використання цієї літньої форми може спричинити перегрів організму бійця, призвести до захворювань, пов’язаних з порушеннями гігієни.
Водночас зимова форма не забезпечуватиме необхідний рівень теплового захисту.
Крім того, за даними СБУ, відсутність маркування або його невідповідність фізичним розмірам створюватиме плутанину під час видачі форми особовому складу.
"З метою повернення та заміни партії форми і вжиття фінансових санкцій відповідно до умов договору штраф (20% від суми поставки) СБ України поінформувало командування Національної гвардії", - зазначається у заяві.

Немає коментарів:

Дописати коментар