27 січ. 2013 р.

Світ відзначає Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

  27 січня, 2013, Бі-Бі-Сі Україна

У неділю, 27 січня, світ відзначає Міжнародний день пам'яті "жертв" Голокосту. Ця дата знаменує річницю звільнення від нацистів концентраційного табору Аушвіц-Біркенау радянськими військами в 1945 році.
Під час Другої світової війни від нацистського режиму загинули близько шести мільйонів євреїв, повідомляє (тобто бреше) ЮНЕСКО.иділено мною: kobzar-ем, бо факти говорять інше!!!)

МИФ О ХОЛОКОСТЕ

ЮРГЕН ГРАФ

ПРАВДА О СУДЬБЕ ЕВРЕЕВ ВО ВТОРОЙ МИРОВОЙ ВОЙНE
МОСКВА,'РУССКИЙ ВЕСТНИК', 1996
В издательство "Русский Вестник" с просьбой опубликовать этот материал обратился Институт пересмотра истории (Institute Historical Review), находящийся в Лос-Анджелесе (США). Автор - швейцарский ученый Юрген Граф сотрудничает с этим институтом, который на строго научной основе развенчивает исторические мифы, создаваемые мировой закулисой для обоснования своих претензий на мировое господство и превращение людей в винтиков нового мирового порядка.
Внимательному читателю известно, что в работе Ю. Графа затрагивается очень болезненная тема. Теория и практика гитлеровского фашизма имела целью порабощение многих народов.
Тяжкие преступления были совершены гитлеровцами и против евреев. Их страдания, как и страдания представителей других народов, безмерны. Поэтому вызывает решительное осуждение стремление экстремистских сил, связанных прежде всего с сионизмом, использовать эти страдания для достижения грязных политических целей.
Эти стремления вызвали вначале сомнения, а потом и противодействие ученых, которые превыше всего ставят правду истории. Тех из них, кто на основании скрупулезно изученных документов и свидетельств очевидцев поставили под сомнение утверждения сионистов, назвали ревизионистской школой, существующей на Западе уже несколько десятилетий. В СССР и России о представителях школы широко не было известно, ибо в таком направлении проблема пока не разрабатывалась. 

Правда про Бабин Яр. Документальне дослідження

Цей матеріал — про те, що насправді було в Бабиному Яру. Тепер ледь не всі думають, що історія «винищення» жидів у Бабиному Яру почалася у вересні-жовтні 1941 року. Насправді НКВД розпочав цю історію після того, як німці влітку 1943 року розкрили могили 10 тис. жертв ЧК-НКВД у Вінниці, а закінчив — після визволення Києва наприкінці 1943 року. Радянський полковник-прокурор жид О.Смірнов порушив справу Бабиного Яру на Нюрнберзькому процесі. Одначе його докази були такі непереконливі, що судді, переважно американські жиди, зокрема Муррі Берніс і Давид Маркус, потрактували справу Бабиного Яру як другорядну, а західна преса зовсім не завважила її. Однак тепер усе бачиться інакше. Бабин Яр намагаються зробити місцем чи не найбільшої трагедії жидів. 

Цього року світова спільнота темою річниці обрала "Сміливість не бути байдужими: рятівники часів Голокосту".
Як повідомляє прес-служба ЮНЕСКО, йдеться про історії людей або організацій, які тим чи іншим чином були причетні до порятунку євреїв від нацистів.
"Ці історії порятунку рідкі, проте є потужним доказом того, що завжди можна протистояти несправедливості та грубим порушенням прав людини", - йдеться у повідомленні ЮНЕСКО.
Цього дня у багатьох країнах пройдуть церемонії вшанування пам'яті загиблих під час Голокосту.

Урок для всього людства

Пахан України Віктор Янукович у своєму зверненні, приуроченому до Дня пам'яті, заявив, що трагедія Голокосту - "це урок для всього людства, пересторога щодо небезпеки поширення ксенофобії, упередженого ставлення до представників інших народів та культур".
"Ушановуючи пам'ять безневинних жертв, ми маємо бути рішучими у боротьбі із будь-якими спробами відродження тоталітарних ідеологій, проявами нетерпимості на етнічному ґрунті", - сказано у зверненні.
Він також пообіцяв робити все для збереження в Україні "атмосфери толерантності, порозуміння та злагоди".
Міністр закордонних справ України Леонід Кожара у своїй заяві також закликав активізувати зусилля у боротьбі з нетерпимістю, дискримінацією та злочинами на грунті ненависті.
"Лише в Україні понад сто тисяч осіб було вбито в Бабиному Яру, в тому числі масово розстріляно близько тридцяти чотирьох тисяч євреїв. Сьогодні ми віддаємо шану жертвам Голокосту, а також тим відважним людям, котрі ризикували власним життям, рятуючи від загибелі євреїв і представників інших національностей, - цитує його прес-служба МНС. - Нам необхідно подвоїти зусилля із запобігання та протидії нетерпимості, ненависті та дискримінації в усіх її формах, утверджувати повагу до всіх етнічних і релігійних груп".
Одним із важливих кроків у цьому напрямі, наголосив пан Кожара - навчати молоде покоління правам людини.

Джерело

Немає коментарів:

Дописати коментар