17 січ. 2015 р.

За покликом душі

29.12.2014, ТВ-ГОЛД

Українські бійці називають їх «янголами-охоронцями», а ворог не може второпати, звідки українці отримують допомогу, та чому під берцями ноги українських бійців гріють в’язані бабусями шкарпетки, а БТРи прикрашені дитячими малюнками. Ми дізналися від самих «янголів», як змінилися їхні життя в 2014 році.



Роман П’ятигорець почав допомагати військовим з самого початку бойових дій на сході України. Він був одним з ініціаторів створення проекту «Народна броня» та одним з тих, хто першим почав допомагати українській армії не просто одягом та їжею, а й військовим тюнінгом. Каже, поштовхом до дій стали новини національних ЗМІ.

Роман П’ятигорець, волонтер
Меня поразил тогда сюжет, в нем показали нашу украинскую спаленную технику, БТРы и БМП. Я видел эти трупы наших солдат, которые сгорели заживо в этой технике. Но последней каплей было, то как это прокомметрировали в социальных сетях террористы. Они так и написали «Как приятно было смотреть на украинские культяпки». Вот это зверство, оно настолько меня возмутило, и я подумал почему наши лучшие сыны отечества горят заживо в старой технике. СКЛ, Все спасаются так называемыми противокоммулятивными экранами, которые останавливают действие прожигающей силы этой струи из РПГ, фтурсов класса ФАГОТ. Стали делать прототипы, проводить испытания.

За чотири місяці існування волонтерського проекту «Народня Броня» Роману вдалося за допомогою небайдужих слюсарів, зварювальників та підприємців «вдягнути» 23 бронемашини та врятувати українських хлопців від кумулятивних снарядів.

Роман П’ятигорець, волонтер
Самый героичный наш БМП вышел из окружения из под Илловайска. В него было 16 попаданий и вся команда осталась жива. Мы сейчас пытаемся поддерживать наших ребят, которые разрабатываю проект так называемого безпилотника. Сами мы собрали деньги и подарили беспилотник СБУ, которые сейчас охраняют границы запорожской области.

На цьому зупинятися не збирається, зараз працює над новими проектами та розширює старі.

Всі волонтери в Запоріжжі співпрацюють між собою та розподіляють свої функції. Олена Ярошенко одна з тих жінок, хто перейнявся проблемою амуніції військових та їхнім здоров’ям.
Олена – власниця весільної агенції. Та після подій на Майдані та початку конфлікту на Донбасі робота та чужі свята відійшли на другий план.

Немає коментарів:

Дописати коментар